НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ВІДБУДУТЬСЯ КОМАНДНО-ШТАБНІ НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНГО ЗАХИСТУ

Дата: 20.10.2021 16:37

Фото без опису21-22 жовтня 2021 року на території Липоводолинської селищної територіальної громади відбудуться командно-штабні навчаання цивільного захисту з ланкою територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ) Роменського району «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ при виникненні надзвичайних ситуацій техногенногог та природного характеру».

Метою навчання є:

- вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі крівного складу, органів управління та сил цивільного захисту (далі ЦЗ) з питань організації виконання заходів, передбачених плануючими документами територіальної підсиситеми ЄДС ЦЗ;

- підсилення готовності спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту щодо ліквідації наслідків можливих надзвичацних ситуацій;

- практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку.

До участі у командно-штабних навчаннях залучається керівний склад Роменської РДА та Липоводолинської селищної ради, районна та селищна комісії з питань ТЕБ та НС, селищна комісія з евакуації та формування цивільного захисту селищної ради.