Шановні мешканці Липової Долини та жителі старостинських округів!

Дата: 18.10.2021 13:46

Фото без описуВідділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради, хоче ознайомити Вас з інформацією про Реєстр територіальної громади, а саме про важливість оновлення даних мешканця в Реєстрі

Для переходу на електронну реєстрацію місця проживання жителів нашої громади з 1 квітня 2021 року Липоводолинська селищна рада зареєстрована, як користувач Реєстру територіальної громади (надалі Реєстр) через програмні засоби Державної міграційної служби. З метою наповнення Реєстру використано відомості Державного реєстру виборців (Постанова ЦВК від 01.03.2021р №88 «Про забезпечення одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстрів територіальних громад у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України»), де відсутні діти від 1 до 18 років.

Щоб наповнити Реєстр юними мешканцями здійснюється уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб.

Просимо Вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

Для перевірки даних по вашому адресному господарстві:чи всі зареєстровані у ньому мешканці внесені у Реєстр, чи правильно записані індивідуальні дані, та внести у реєстр неповнолітніх – просимо Вас, при наявності вільного часу, відвідати ЦНАП ( смт. Липова Долина, вул. Полтавстька,17), а жителям старостинських округів - звернутися  у старостат з наступними документами:  документ на право власності на житло ( свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, свідоцтво на спадщину, витяг з реєстру речових прав, будинкова книжка (за наявності), паспорти та свідоцтва про народження дітей (дітям до 14 років), свідоцтво про шлюб (за наявності).

Беручи до уваги карантинні обмеження, щоб уникнути скупчення жителів – можна передати ксерокопії документів в старостат чи відділ ЦНАП (смт. Липова Долина, вул. Полтавстька,17).

Додаткова інформація за номером: 099- 524-74-69

Оновлені дані в Реєстрі ТГ, одна із запорук успішного розвитку нашої громади!