ДЯКУЄМО ВАМ, ВОЇНИ, ЗА МИР І СПОКІЙ!

Дата: 13.10.2021 11:02

Напередодні свята 12 жовтня в залі «Центру культури і дозвілля» Липоводолинської селищної ради відбулися урочистості з нагоди Дня захисника і захисниць України та Дня українського козацтва.

День захисника і захисниць України - це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави на різних етапах її становлення, свято сучасних Героїв України, які відстоюють незалежність та цілісність нашої держави.

Із словами привітання, вдячності і пошани до присутніх звернувся селищний голова Володимир Штанько.

За відповідальне ставлення до виконання свого громадянського обов’язку, особисту мужність і самовідданість, підтримку високої бойової готовності збройних сил України грамотою Липоводолинської селищної ради були нагороджені учасник бойових дій, жителі громади: Зволинський Віталій Іванович – смт Липова Долина, Зозуля Андрій Олексійович – с. Байрак, Курсай Андрій Миколайович – с. Русанівка, Мангір Володимир Вікторович – с. Московське, Панасейко Іван Петрович – с. Лучка.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

До вітань долучилися кращі аматорські колективи та виконавці закладів культури нашої громади з Липової Долини – колективи та солісти «Центру культури і дозвілля», «Дитячої школи мистецтв»,сіл - Московське, Лучка, Панасівка.