ВІДБУЛАСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 07.10.2021 16:49

7 жовтня під головуванням селищного голови Володмира ШТАНЬКА відбулося позачергове засідання 5-ї сесії 8-го скликання Липоводолинської селищної ради.

У ході засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 10 питань порядку денного.

Зокрема, внесено зміни до рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021 рік»; внесено зміни до Програми  соціального захисту населення на 2021 рік для надання разової грошової допомоги учасникам АТО/ООС, зареєстрованим на території Липоводолинської селищної ради з нагоди Дня захисника України в розмірі 500 гривень.

Надано дозвіл:

• відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської  селищної ради на списання огорожі металевої по Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області в кількості 62 секції. Кошти за отриманий брухт чорних металів буде перераховано на відкритий в органі Держказначейства реєстраційний рахунок за спеціальним фондом та використані на придбання матеріальних цінностей та господарські потреби даного навчального закладу;
  • КП «ГВП «Комунпослуга» на списання гаража в смт в смт Липова Долина по вул. Полтавська, 29а відповідно до норм законодавства.

Ряд питань стосувалася передачі з балансу Липоводолинської селищної ради на баланс: КП «ЖКГ «Липоводолинське» основні засоби; КП «ГВП «Комунпослуга» сміттєвоз з боковим завантаженням АТ – 4022 зі снігоочисним відвалом; відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради будівельні матеріали.

Також, депутати підтримали пропозицію старости Байрацького старостинського округу Олександра ДУБОВИКА щодо висунення кандидатури до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительки села Довга Лука Роменського району Сумської області Самілик Любов Анатоліївни, матері шести дітей.

Крім того, депутати селищної ради розглянули декілька питань, що стосувалися питань сфери земельних відносин.

Попередньо усі питання, які виносилися на сесійне засідання було розглянуто на спільному засіданні  постійних комісій.

Детальніше із прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Липоводолинської селищної ради.