ВІТАННЯ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

Дата: 30.09.2021 09:20

Шановні працівники бібліотек Липоводолинської селищної

територіальної громади!

Вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем літературного скарбу, мудрості поколінь і людського досвіду.

З розвитком технологій бібліотеки стають багатофункціональними культурними та інформаційними центрами. Приємно, що бібліотекарі Липоводолинської громади щиро вболівають за своїх читачів, прагнучи, щоб наші бібліотеки були сучасними та новітніми. Проте, жодна електронна книга не сповнить тими яскравими емоціями, які отримуєш, гортаючи сторінку за сторінкою. Тому вони ніколи не втратять своєї значущості. Також, бібліотеки нашої громади стали приємним місцем зустрічі та спілкування справжніх поціновувачів книги.

У цей святковий день я бажаю процвітання бібліотекам нашої громади, а бібліотечним працівникам — натхнення, міцного здоров’я, достатку, вдячних і допитливих читачів. Миру, щастя і добробуту! Зі святом!

З повагою

селищний голова                                                                                                              Володимир ШТАНЬКО