ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СМТ ЛИПОВА ДОЛИНА

Дата: 17.09.2021 15:26

Фото без описуЗ метою охоплення маломобільних груп населення, в рамках 5 етапу вакцинації, незважаючи на негативні відгуки деяких дописувачів у соціальних мережах, медичні працівники КНП «Липоводолинський ЦПМСД», і надалі здійснюють вуличні об’їзди у смт Липова Долина для проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19:

20.09.2021 – вул. Покровська;

22.09.2021 – вул. Благовіщенська, вул. Набережна, вул. Лісова;

23.09.2021 – вул. Басарабка, вул. 1 Травня;

24.09.2021 – вул. Бойківська;

27.09.2021 -28.09.2021 – вул. Полтавська;

29.09.2021 – вул. Комсомольська.

Для щеплення громадян використовуватиметься вакцина Coronavac.

З питання вакцинації зверніться до сімейного лікаря або за телефоном реєстратури: 5-17-01; 0961724602; 0669400420.

Захистіть себе та своїх близьких - вакцинуйтесь.

З повагою,

адміністрація КНП «Липоводолинський ЦПМСД».

Р.S.

Consumor aliis inserviendo

Вакцинація – введення антигенного матеріалу з метою породити імунітет до інфекційної хвороби, який запобігає зараженню або ослаблює його негативні наслідки.

Перша вакцинація була успішно проведена 1796 року в Англії проти натуральної віспи. Наразі, це перша і єдина інфекційна хвороба, яка успішно подолана завдяки вакцинації.

В Україні профілактичні щеплення проти деяких хвороб є обов'язковими і включаються до календаря щеплень. Це - дифтерія, правець, поліомієліт, кір, епідеміологічний паротит, туберкульоз, гепатит В, кашлюк.

-Вакцина небезпечніша ніж сама хвороба?

-Вакцина обмежує свободу?

-Щеплення може спричинити інше захворювання?

Ми розмірковуємо, радимо до того часу поки це не стосується кожного з нас.

Ми поранили ногу, наступивши на ржавий гвіздок – маємо щеплення від правця, ми не маємо кульгавості внаслідків перенесеного захворювання на поліомієліт, не має виразок на обличчі внаслідок захворювання на віспу – ми вакциновані. Діти кожного року отримують діагностичну пробу Манту для визначення збудника туберкульозу в організмі – мета вакцинація. Ми трішки захищені від інфекційних хвороб, внаслідок вакцинації.

І розповідаючи про вакцинацію, ми – медичні працівники, прагнемо захистити і Вас – не повністю, хочемо попередити наслідок, вберегти від ускладнень.

Ми працюємо для Вас – тому що у разі захворювання, ми, незважаючи на всі нарікання, за часту ризикуючи своїм здоров’я і навіть життям, будемо комунікувати з Вами, намагаючись якось допомогти, аби просто зробити свою роботу.

Вибір за Вами.

Доводимо до Вашого відома.

При вакцинації використовується однодозна вакцина Coronavac. Всі інші вакцини є багатодозними і не можуть бути застосовані де інде, окрім пункту щеплення.

Бажаємо доброго здоров’я.

Медичні працівники так як і Ви читають газети, фахові видання, соціальні мережі. Так як і Ви аналізують, думають. Намагаються пояснити на професійному рівні профілактику, лікування, небезпеку, наслідки, ускладнення від інфекційних хвороб. Намагаються своєю працею захистити Вас, Ваших рідних і близьких у випадку спалаху епідемії – тому, що з цією недугою саме Ви прийдете до медичного працівника, неважливо куди – у Липову Долину чи Ромни, у Суми чи Харків, Київ чи Полтаву. І цією недугою і його і себе Ви будете наражати на небезпеку.

Вдячні за розуміння.

КНП "Липоводолинський центр первинної