ТВОЇМИ СТЕЖКАМИ, УКРАЇНО!

Дата: 27.08.2021 15:10

З нагоди відзначення Дня Державного Прапору України та 30-ї річниці незалежності України персонал Роменського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області (Липоводолинський районний сектор)  разом з особами молодіжного віку, які перебувають на обліку, 23 серпня відвідали  історичну реконструкцію легендарної битви на р. Ворсклі 1399 року.

Захід відбувся в с. Боголюбове Охтирського району і включав у себе: екскурсію по давньоруському городищу, виставку артефактів, кінне шоу, фаєр-шоу, виступи етнорок-музикантів, змагання лучників і театралізоване відтворення однієї з найбільших битв середньовіччя між військами Великого князівства Литовського й їх союзників, з одного боку та військами Золотої Орди з іншого – битви на Ворсклі 1399 року.

Присутні отримали чудову нагоду поринути в атмосферу заходу та глибше ознайомитися з героїчними сторінками історії нашої держави.