ЛИПОВОДОЛИНЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 30-ТУ РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 27.08.2021 14:41

Фото без описуДень Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Напередодні свята жителі з усіх куточків Липоводолинської селищної територіальної громади зібралися разом в селищі Липова Долина, щоб разом відзначити головне свято нашої держави – 30-ту річницю незалежності України.

З вітальним словом до жителів та гостей селища звернувся Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО. Очільник громади відзначив свідоцтвами кращих представників громади, чиї імена занесені на Дошку Пошани Липоводолинської селищної територіальної громади.

З Днем Незалежності учасників урочистостей привітали почесні гості свята: голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, голова Роменської районної ради Іван ЯРЕМЕНКО та помічник народного депутата України Максима ГУЗЕНКА Євгеній КОЛЄСНІК. Посадовці відзначили кращих представників різних галузей Липоводолинської селищної територіальної громади спільними Грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради, а також Грамотами народного депутата України Максима ГУЗЕНКА.

Цікава розважальна програма була невід’ємною частиною свята: культурно-спортивне свято «Козацькі забави» за участі команд старостинських округів та кращих аматорських колективів громади, презентація козацької страви – кулішу, приготованого кожним старостинським округом, виставки-продажі, фотозони, для найменших липоводолинців – дитяче містечко.

Яскравою частиною дійства були: виступ гурту «Оберіг» з м.Суми та концертна програма колективів Полтавської області: гурту «Вікторія», пародиста Віталія Нечипоренка, дуету «Кармеліта», переможниці чемпіонату України зі східни танців Мар’ям, лауреата премії ім. Д.Луценка Наталія Шинкаренко, ведучого програми Анатолія Денисова.

23 та 24 серпня 2021 святкові концерти, присвячені Дню Державного Прапора України та 30-річчю незалежності України, відбулися в усіх старостинських округах Липоводолинської селищної територіальної громади.