БУДЬТЕ СВІДОМІ, ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ!

Дата: 03.08.2021 10:08

Фото без описуШановні жителі Липоводолинської територіальної громади! Хочемо ще раз нагадати про важливість дотримання встановлених вимог щодо виконання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання та пересічними громадянами на період карантину.

Не ставтеся до заходів карантину легковажно і пам’ятайте: недотримання протиепідемічних правил ускладнює ситуацію з поширенням досить серйозної хвороби COVID-19.

Щоб уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадських місцях. При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації і в жодному разі не займатися самолікуванням.

Багато людей, які заражаються, відчувають легкі симптоми і одужують, але деякі люди можуть переносити хворобу досить тяжко.

Пам’ятайте, від кожного з нас залежить успіх подолання коронавірусної хвороби!

Бажаємо здоров’я! Будьте уважні до себе та своїх близьких!