В ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ ЦЕНДРІВ ДОВЛАШТОВАНО ЩЕ ОДНУ ДИТИНУ, ПОЗБАВЛЕНУ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Дата: 30.07.2021 09:25

Відповідно до розпорядження голови  Роменської  районної державної адміністрації № 187-ОД від 28.07.2021 року, за сприяння відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради, 29.07.2021 року до дитячого будинку сімейного типу Цендрів, що в селі Панасівка, з Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Сумської області влаштована дитина, позбавлена батьківського піклування, яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Липоводолинської селищної ради.

До цього часу в родині Цендрів Віталія Михайловича та Яни Яківни проживало та виховувалося 5 дітей-вихованців. Відтепер в цій родині проживає 3-є рідних та 6 прийомних дітей.

Станом на 29.07.2021 рік на території Липоводолинської територіальної громади функціонує 3 дитячі будинки сімейного типу, в яких  проживає 21 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 прийомні родини, в яких виховується 7 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відділом «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради постійно проводиться робота серед населення громади щодо популяризації сімейних форм виховання та створення прийомних, патронатних сімей та дитячих будинків сімейного типу.