НАРАДА ЩОДО ЗМІН В ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ

Дата: 22.07.2021 16:26

Фото без описуПроведено робочу нараду щодо реалізації норм нового законодавства, яке регулює порядок формування тарифів на комунальні послуги, що надаються КП «ЖКГ «Липоводолинське» та КП ГВП «Комунпослуга».

Під час наради вказано на необхідності розроблення інвестиційної програми на 2022 рік. Також звернуто увагу, що тарифи на житлово-комунальні послуги будуть затверджуватися щорічно, як цього вимагають норми законодавства. Учасниками наради обговорено проблему організації надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території сільських населених пунктів та організацію роздільного збору сміття.

За результатами наради комунальним підприємствам надано відповідні доручення щодо піднятих питань.