ЗГІДНО ГРАФІКА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЛИПОВОДОЛИНСЬКИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ

Дата: 20.07.2021 08:59

Фото без описуДиректором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ларисою ШКУРОЮ, завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Людмилою ХЕКАЛО здійснюється перевірка надання послуг соціальними робітниками громади.

У ході перевірки встановлено, що послуги підопічним надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між територіальним центром та отримувачами. Соціальні робітники забезпечують підопічних всім необхідним: продуктами харчування, товарами першої необхідності, медикаментами, оплачують комунальні послуги та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом. Вони відповідально, з повагою ставляться до підопічних, морально їх підтримують, завжди знаходять з ними спільну мову.

Підопічні, яких відвідали перевіряючі, щиро дякували за своєчасне та якісне надання соціальних послуг.

У ІІ кварталі 2021 року перевірено роботу 5 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома шести населених пунктів громади (Яловий Окіп, Столяреве, Липівка, Суха Грунь, Галаївець, Московське). Відвідано та обстежено умови проживання  20 підопічних.