ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ВАКЦИНАЦІЇ!

Дата: 19.07.2021 16:15

Фото без описуШановні жителі Липоводолинської територіальної громади! Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я України від 02.07.2021 № 26-04/19423/2-21, пропонуємо Вам ознайомитися з інформаційними матеріалами щодо важливості вакцинації населення проти COVID-19 та запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Усього з початку кампанії з вакцинації на території України проведено 4 098 648 щеплень. Вакциновано – 2 667 523 особи, з них отримали першу дозу – 2 667 521 людина, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 1 431 127 осіб (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).

Ознайомитися з новинами та інформацією про вакцини та вакцинацію можна на офіційній facebook-сторінці Міністерства охорони здоров’я (https://www.facebook.com/moz.ukr) та за посиланням https://vaccination.covid19.gov.ua/.

Вакцина Spikevaх від Moderna

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2 000 040 доз мРНК-вакцини від COVID-19 виробництва американської компанії Moderna. Ця партія вакцин надається урядом США через глобальний фонд COVAX. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax. Детальніше: тут.

Холодовий ланцюг вакцини Comirnaty

Відповідно до рекомендацій виробника, вакцину Comirnaty/Pfizer-BioNTech можна безпечно зберігати в пунктах щеплень  у звичайних холодильниках, за температури від +2°C до + 8°C протягом одного місяця. Детально: тут.

Пропонуємо Вам відео про вакцинацію від COVID-19: відеодубляжі  bit.ly/videovacua

Соціальним працівникам: запитання і відповіді про вакцинацію від COVID-19

Контакт-центр МОЗ з питань COVID-19: тел. 0 800 60 20 19