УВАГА! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ!

Дата: 06.07.2021 10:36

Фото без описуОголошення

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 16 Закону України «Про дошкільну освіту», зважаючи на демографічну ситуацію на території Липоводолинської селищної територіальної громади та у зв’язку з малою кількістю дітей, що відвідують Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» Липоводолинської селищної ради,  Липоводолинська селищна рада повідомляє про проведення громадських обговорень щодо припинення діяльності юридичної особи  Русанівський заклад дошкільної освіти «Калинка» Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: вул. Шкільна, 1, с. Русанівка, Роменський район, Сумська область, 42545 ).

Громадські слухання відбудуться з 6 липня по 6 серпня 2021 року.

З проектом рішень можна ознайомитися за посиланням: https://ldol-gromada.gov.ua/news/1624118143/

Громадські обговорення у формі зустрічі з педагогічними працівниками, батьками, жителями Русанівського  старостинського округу відбудеться з дотриманням карантинних вимог 27.07.2021 року о 14.00 год. у приміщенні  Русанівського сільського будинку культури.