ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.06.2021 08:19

Фото без описуУ ході підготовки до чергової сесії Липоводолинської селищної ради,  29 червня 2021 року відбулося засідання постійних комісій селищної ради:

-  з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку і управління комунальною власністю;

- з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення;

- з питань регламенту, правопорядку, містобудування, землеустрою та благоустрою.

Членами постійних комісій розглянуто ряд питань порядку денного:

1. Про місцеві податки та збори на  території  Липоводолинської селищної територіальної громади.
  2. Про передачу з балансу Липоводолинської селищної ради артезіанської свердловини.
  3. Про  передачу   з   балансу Липоводолинської селищної ради комплекту комп’ютерного обладнання.
  4. Про передачу з балансу Липоводолинської селищної ради програмно – апаратного комплексу.
  5. Про  надання  дозволу  на  списання з  балансу  Липоводолинської  селищної ради нерухомого майна.
  6. Земельні питання.

Найбільш продуктивною за об’ємом стала робота постійної комісії селищної ради з питань регламенту, правопорядку, містобудування, землеустрою та благоустрою, членами якої було розглянуто 34 питання.

За результатами обговорень, членами постійних комісій рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії Липоводолинської селищної ради, яка відбудеться 1 липня 2021 року.

Детально з питаннями порядку денного засідання постійних комісій можна ознайомитися на сайті Липоводолинської селищної ради.