ЗАПРОШУЄМО ДО СКЛАДУ РОБОЧОЇ ГРУПИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ СИМВОЛІКИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 25.06.2021 15:11

Шановні мешканці Липоводолинської селищної територіальної громади!

Липоводолинською  селищною радою розпочато роботу щодо розроблення власної символіки (герба, прапора), яка буде відображати історичні, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості нашої громади.
Символіка має мати об‘єднуючий характер, сприйматись усією громадою та бути символом спільної ідентичності. Символіка громади – це успішний територіальний бренд, який буде відрізняти нас з-поміж інших громад.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до законодавства розробка символіки громади покладається на робочу групу, що створюється розпорядженням селищного голови.

Тож з метою максимальної відкритості до процесу пошуку матеріалів та ідей для місцевої символіки Липоводолинської селищної територіальної громади запрошуємо місцевих краєзнавців, художників, геральдистів долучитися до  складу робочої групи.

Якщо Ви виявили бажання допомогти, то до 15.07.2021  звертайтеся  за телефоном 05452-5-14-69 або надсилайте пропозиції на електронну пошту ldol_sr@ukr.net.

Будемо раді взаємній співпраці!