ЗІ СУБ’ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ЗАХІД, ПРИУРОЧЕНИЙ ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 25.06.2021 13:28

Фото без опису25 червня 2021 року персоналом Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумської області спільно з головним спеціалістом відділу «Липоводолинське бюро правової допомоги» Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерією ТЕРНОВОЮ для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, було проведено виховний захід до Дня Конституції України: «25 років з дня прийняття Конституції України – основа закону держави».

В рамках заходу суб’єкти пробації відвідали пам’ятні знаки, присвячені проголошенню Незалежності України та загиблим воїнам АТО/ООС, а також виставку декоративно-прикладного мистецтва. Провідний інспектор Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Вадим ПОКОТИЛО зробив для присутніх стислий екскурс до історії створення та прийняття  Конституції України та наголосив на виключній важливості для держави наявності й дієвості головного закону – Конституції. Головний спеціаліст відділу «Липоводолинське бюро правової допомоги» Валерія ТЕРНОВА ознайомила суб’єктів пробації з основними напрямками та засадами діяльності служби безоплатної правової допомоги, навела приклади питань, з якими засуджені можуть звертатися до зазначеної служби.

«Проведення даного заходу в такому форматі має сприяти патріотичному вихованню суб’єктів пробації, підвищенню їх загального рівня правової культури і моральності, поваги до національних традицій та законів України та українського народу, а також допомогти їм стати на шлях виправлення» – цими словами підвів підсумок проведеного заходу начальник Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олександр ВЕЛИКОДНИЙ.

Вадим ПОКОТИЛО

провідний інспектор Липоводолинського РС філії ДУ