ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ЩОДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЯ МОЛОДІ

Дата: 23.06.2021 15:23

Фото без описуСьогодні відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення на Липоводолинщині 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Під час засідання обговорено організаційні питання, визначення часу та місця проведення основних заходів.

Начальник відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради Любов ДИКАНЬ повідомила, що відзначення Дня молоді відбудеться 27 червня в смт Липова Долина парк «Козацький» о 21.00 год., а дитячі розваги - з 19.00 год. Урочистості та святковий концерт з нагоди 25-ї річниці Конституції України планується провести 25 червня в Центрі культури і дозвілля.

За підсумками засідання, врахувавши всі пропозиції присутніх, надано відповідні доручення.