ЛИПОВОДОЛИНСЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ МАКСИМ ГУЗЕНКО

Дата: 23.06.2021 14:48

Фото без опису22 червня в Липоводолинську селищну територіальну громаду з робочим візитом завітали народний депутат України Максим ГУЗЕНКО та голова Роменської РДА Денис ВАЩЕНКО.

У ході візиту посадовці спільно з селищним головою Володимиром ШТАНЬКОМ, першим заступником селищного голови Ольгою ХИЖНЯК, секретарем селищної ради Ростиславом САВЧЕНКОМ та старостою Олександром ОСТАПЕНКОМ відвідали фельдшерсько-акушерський пункт Семенівського старостинського округу. Завідувач ФАПу Любов СОЛЯНИК, заступник головного лікаря КНП «Липоводолинський ЦПМСД» Олександр БАЗАРНИЙ та головна медична сестра Світлана ВЕРЕЩАК радо зустріли гостей.

Народний депутат Максим ГУЗЕНКО привітав медичних працівників з професійним святом та в дарунок презентував ФАПу холодильник для зберігання медикаментів.

Під час спільного візиту обговорено проблемні питання, що стосуються галузі охорони здоров’я в громаді. Народний обранець цікавився рівнем забезпечення медичними препаратами та обладнанням для надання медичних послуг.

Липоводолинська селищна рада висловлює щирі слова вдячності народному депутату України Максиму ГУЗЕНКУ за надання допомоги в покращенні матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я Липоводолинської ТГ. Сподіваємося на подальшу співпрацю.