ВІДБУВСЯ 6-Й ТУРНІР З ВУЛИЧНОГО ФУТБОЛУ "STREET FOOTBALL 5X5"

Дата: 19.06.2021 18:34

Фото без описуВ рамках відзначення Дня селища Липова Долина, відбувся 6-й турнір з вуличного футболу "Street football 5x5". Цього року у турнірі взяли участь 6 команд із Беєва, Байрака, Лучки, Московського, Семенівки, Панасівки та 3 із Липової Долини. Приємно відзначити, що різниця у віці гравців сягала майже 30 років.

Футбольні баталії протягом чотирьох годин вирували на трьох ігрових майданчиках, а фінальна частина визначила переможців. Третє місце посіла наймолодша команда - "Енергія" із Липової Долини. Друга сходинка за "Метеором" із Московського. А переможцями турніру та володарями кубку стали також липоводолинські юнаки із команди " Агро".

Кращі гравці відзначені пам'ятними грамотами, а команди- фіналісти ще і грошовими винагородами. Перший заступник селищного голови Ольга Хижняк та секретар селищної ради Ростислав Савченко подякували гравцям за участь у змаганнях та відданість футболу. " Вуличний футбол дав старт світовим зіркам: Марадона, Роналдо, Ібрагімович. Так нехай же і липоводолинський турнір виховує справжніх майстрів шкіряного м'яча"- відзначили представники селищної ради. Доречі, саме сьогодні відзначається всесвітній день дитячого футболу. Тож всіх причетних до найулюбленішої гри мільйонів зі святом.