ОДИН З ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ ГРОМАДИ ПОПОВНИВСЯ ЧОТИРМА ДІТКАМИ

Дата: 18.06.2021 10:31

Фото без описуЩе четверо діток з Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області знайшли нову родину на базі дитячого будинку сімейного типу родини Стешенків.

За сприяння начальника служби у справах дітей Липоводолинської селищної ради спільно зі службою у справах дітей Роменської районної державної адміністрації, відповідно до розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації від 17.06.2021 року № 144-ОД, родинна група з чотирьох дітей, які перебували в Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області, влаштовані до дитячого будинку сімейного типу на базі родини Стешенків, які мешкають в с. Панасівка.

Висловлюємо подружжю Стешенків щиру подяку за те, що вони наважилися на цей крок, за добрі та чуйні серця, за те що дарують діткам з державних закладів радісне дитинство та щасливе майбутнє.

Дуже приємно, що на території Липоводолинської громади функціонує 3 дитячі будинки сімейного типу, перший з яких було створено на базі родини Стешенків.

На сьогодні батьки-вихователі Руслан та Світлана Стешенки виховують двох рідних дітей та 9 дітей-вихованців.