НА ЧАСІ: ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19

Дата: 15.06.2021 15:23

Фото без опису14 червня другу дозу вакцини AstraZeneca отримали громадяни, які вакцинувалися одні з перших. Серед них медичні працівники екстренної медичної допомоги, КНП «Липоводолинська лікарня» та КНП «Липоводолинський ЦПМСД».

Першу дозу вакцини «СoronaVac» (виробництво Китай) отримали 26 громадян с. Русанівка.

Сьогодні, 15 червня продовжується вакцинація працівників органів влади та місцевого самоврядування, працівників суду та працівників освітньої сфери сіл Лучка, Семенівка, Яснопільщина, Панасівка, Берестівка, Байрак та смт Липова Долина вакциною «COMIRNATY» (виробництво BioNTech Manufacturing GmbH).

Загальна кількість вакцинованих по закладу складає 891 особа.

Нагадуємо, на вакцинацію можна записатися через мобільний застосунок «Дія» та контактний центр МОЗ України за телефоном безкоштовної лінії – 0800 60 20 19, або зателефонувавши своєму сімейному лікарю.

Бережіть себе та своїх рідних – вакцинуйтесь.