КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ
Дата: 10.06.2021 15:51
Кількість переглядів: 296
Відділ соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради повідомляє, що в рамках реалізації бюджетної програми з професійної адаптації учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в проведенні антитерористичної операції, наразі існує можливість пройти навчання у Роменському спортивно-технічному клубі Товариства сприяння обороні України за професіями водіїв мото- та автотранспортних засобів категорій А,А1, В, С1,С,D1,D BE,CE, D1E.
Навчання проводиться за рахунок коштів державного бюджету. За детальною інформацією необхідно звертатися до Липоводолинського відділення Управління соціального захисту населення Роменської райдержадміністрації або відділу соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради.