НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАЛА ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОДА ВІКТОРІЯ МЕДВІДЬ

Дата: 10.06.2021 09:04

8 червня з робочим візитом до Липоводолинської громади завітала заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія МЕДВІДЬ разом з головою Роменської районної державної адміністрації Денисом ВАЩЕНКОМ.

Посадовці разом з селищним головою Володимиром ШТАНЬКОМ, першим заступником селищного голови Ольгою ХИЖНЯК  та секретарем селищної ради Ростиславом САВЧЕНКОМ відвідали опорний заклад Липоводолинську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів.

Директор школи Ірина ВОВК ознайомила гостей із закладом. Під час інспектування закладу освіти, посадовці оглянули відремонтовану їдальню, навчальні класи Нової української школи, спортивну залу, ресурсну кімнату, сучасну мультимедійну бібліотеку,  комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр». Спільно обговорено проблемні питання, які потребують вирішення та подальші кроки покращення умов перебування учнів в закладі освіти.

«Спортзал необхідно відновлювати, адже від якісної спортивної інфраструктури залежить здоров’я дітей, – сказала Вікторія Медвідь. – Тому ми разом з селищною радою будемо працювати над цим питанням. З селищного бюджету буде виділено кошти на розробку проєктно-кошторисної документації, а ми ініціюватимемо перед обласними депутатами питання щодо виділення коштів на ремонтні роботи. Сподіваюся, до нас дослухаються на сесії обласної ради. Адже всі ми розуміємо: діти мають навчатися у сучасних і комфортних умовах».