ВАКЦИНАЦІЯ проти COVID-19

Дата: 08.06.2021 09:24

Фото без опису7 червня мобільною бригадою КНП «Липоводолинський ЦПМСД» проведено вакцинацію педагогічних працівників у с. Байрак та с. Суха Грунь, у с. Московське та смт Липова Долина, у с. Капустинці та с. Подільки, у с. Саї та с. Семенівка вакциною для профілактики коронавірусної хвороби SARS-Cov-2 , «COMIRNATY» (виробництво Пфайзер Маніфекчурінг Бельгія НВ).

Аналогічною вакциною проведено щеплення працівників Держпродспоживслужби та медичних працівників КНП «Липоводолинська лікарня».

Звертаємо увагу, що на вакцинацію можна записатися через мобільний застосунок «Дія», та контактний центр МОЗ України за телефоном безкоштовної лінії – 0800 60 20 19, або зателефонувавши своєму сімейному лікарю.

Ми працюємо для Вас.

Бережіть себе та своїх рідних!