ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВІДБУЛАСЯ КУЛЬТУРНО-ГРОМАДСЬКА АКЦІЯ «ГОРДІСТЬ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ – 2021»

Дата: 02.06.2021 11:07

1 червня в Центрі культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради відбулися урочистості для маленьких липоводолинців та їх батьків.

Зі словами привітань до маленьких громадян звернувся Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО, який побажав діткам рости здоровими, добрими і талановитими, а також щасливого дитинства під мирним небом. Завжди вірити у власні сили, наповнювати своє життя цікавими і добрими справами. А батькам -  впевненості в завтрашньому дні, миру, добра та справжнього родинного щастя.

Наші дітки  є гордістю нашої громади та держави в цілому. Серед них багато талановитих та обдарованих дітей, які є неодноразовими переможцями та призерами спортивних змагань, співочих, танцювальних та інструментальних конкурсів, учнівських олімпіад, учнями-членами Малої академії наук. У рамках акції 20 талановитих та обдарованих дітей Липоводолинщини селищний голова відзначив грамотами та подарунками.

Також під час заходу підведено підсумки онлайн-конкурсу «Міні-міс Липоводолинщини – 2021». Начальник відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради Любов ДИКАНЬ нагородила маленьких конкурсанток медалями та дипломами і вручила м’які подарунки.

Святковий настрій цього дня дарували дитячі вокальні, танцювальні, театральні колективи Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, Дитячої школи мистецтв Липоводолинської селищної ради та вихованці Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради.

Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.