ПРИВІТАННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА ШТАНЬКА З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 08:45

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим, радісним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Ви, діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. І ми, дорослі,  зробимо все можливе, аби ваше дитинство було щасливим, а  дитячі мрії здійснилися. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави.

Особливої уваги потребують діти, які залишилися без батьківської любові та піклування. Доля кожної такої дитини є особливою турботою держави. Щиро дякую кожній сім’ї, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, які подарували частинку свого серця та любові таким дітям, подарували їм родину та домівку.

Висловлюю вдячність усім, хто присвятив своє життя роботі з підростаючим поколінням та щоденно робить важливий внесок у їх виховання, формування як особистості. Ваша праця без перебільшення є безцінною, адже ви створюєте майбутнє нашої країни.

Любі діти! Від усього серця зичу вам міцного здоров’я та радості, якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, гарного відпочинку під час літніх канікул.

Шановні батьки! Бажаю вам мудрості, терпіння, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей!

З повагою

селищний голова                                                                                                           Володимир ШТАНЬКО