ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ДИСТАНЦІЙНОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ КРАСИ ТА ТАЛАНТІВ«МІНІ-МІС ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ - 2021»

Дата: 28.05.2021 08:38

Фото без описуДо Міжнародного Дня захисту дітей методичним відділом відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради проведено дистанційний дитячий конкурс краси та талантів «Міні-Міс Липоводолинщини - 2021».

Конкурс відбувався у три етапи: візитна картка, прояв таланту та дефіле учасника. У конкурсі прийняло участь 14 маленьких конкурсанток, віком від 5 до 9 років з усіх куточків нашої громади.

Конкурс оцінювало незалежне журі: Ростислав Савченко – секретар Липоводолинської селищної ради, Наталія Шутько – редактор газети «Наш Край», Світлана Булгакова – директор Будинку для дітей та юнацтва Липоводолинської селищної ради, Надія Любченко – викладач «Дитячої школи мистецтв» Липоводолинської селищної ради на чолі з Любов Дикань – начальником відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради.

«Міні – Міс Липоводолинщини – 2021» - обрано!!!

Нагородження учасників відбудеться 1 червня о 14.30 год. в залі «Центру культури і дозвілля» під час проведення культурно-мистецького свята «Гордість Липоводолинщини - 2021» з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.

Переглянути конкурсне відео ви зможете на сторінці Facebook Центр культури і дозвілля напередодні Міжнародного Дня захисту дітей.