ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 24.05.2021 16:41

Фото без описуСьогодні, 24 травня 2021 року, у Липоводолинській селищній раді відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, правопорядку,  містобудування, землеустрою та благоустрою.

Постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, а це розгляд звернень громадян, припинення права користування земельними ділянками, надання дозволів на виготовлення та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність, внесення змін до договору оренди землі, затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо поділу та об’єднання  земельних ділянок та інші.

Після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили винести питання, що пройшли належний розгляд, на чергове пленарне засідання Липоводолинської селищної ради. З  ряду питань члени комісії не дійшли згоди, тому вони будуть розглянуті депутатським корпусом на засіданні сесії.