ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СЛОВА СПІВЧУТТЯ З ПРИВОДУ СМЕРТІ КОБЗАРЕНКА АНАТОЛІЯ ДМИТРОВИЧА

Дата: 21.05.2021 15:10

Фото без описуКерівництво та колектив працівників Липоводолинської селищної ради висловлюють щирі співчуття рідним з приводу смерті Кобзаренка Анатолія Дмитровича – директора ТОВ «Завод Кобзаренка».

Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова підтримки Вам і Вашим рідним.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка є найріднішою в житті.

Світлі спогади про Анатолія Дмитровича, який чесно і гідно жив та самовіддано працював, який всім серцем вболівав за розвиток і процвітання Липоводолинщини, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Пам’ять про Анатолія Дмитровича назавжди залишиться у наших серцях.

Сумуємо разом з Вами. Поділяємо Ваші біль та горе.

Вічна та світла пам'ять нашому земляку, щирій та добрій людині!