НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ПРОВЕЛИ ХУДОЖНІЙ ПЛЕНЕР ПАМ’ЯТІ НИКАНОРА ОНАЦЬКОГО

Дата: 17.05.2021 08:45

Фото без описуОрганізатором заходу став відділ культури та туризму Липоводолинської селищної ради.

Творити просто неба, зловити ту саму неповторну мить та відобразити її на полотні – ось за чим юні таланти художнього відділення «Дитячої школи мистецтв» Липоводолинської селищної ради з викладачем Людмилою Купко приїхали на батьківщину великого художника, живописця, який віддавав перевагу пейзажу, пленерному рішенню натури – Никанора Харитоновича Онацького.

Перед початком пленеру учасників радо зустріли та провели пізнавальну екскурсію в Московському НВК, де розташована мистецька вітальня Василя та Михайла Мельників і Никанора Онацького, за що ми щиро вдячні директору Наталії Анатоліївні Шульзі.

Для пленера обрана локація на батьківщині українського художника, мальовничі місця хутора Хоменкове. Даний захід - це унікальна можливість вдосконалити професійну майстерність, ознайомитися та надихнутися красою рідного краю, поринути саме в ту атмосферу, в якій жив та творив Никанор Онацький.

А результатом пленеру стане виставка художніх робіт у залі «Дитячої школи мистецтв» де кожна робота відображає внутрішній стан художника, його думки та емоції на той момент, коли пишеться картина.