ВІТАЄМО ЛИПОВОДОЛИНСЬКУ СШ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ!

Дата: 11.05.2021 10:29

Фото без описуНа виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 11.02.2021 №  47-ОД «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет закладів освіти Сумської області», з метою вдосконалення матеріально-технічного та методичного забезпечення діяльності практичних психологів, підвищення якості та ефективності їх роботи протягом лютого – квітня 2021 року проведено огляд-конкурс серед кабінетів практичних психологів закладів освіти всіх типів.

За результатами рішення журі кабінет практичного психолога Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів отримав ІІІ місце серед закладів ЗЗСО (директор Вовк І.І., практичний психолог Запорожець В.В.).

Журі огляду-конкурсу відзначило, що представлений кабінет відповідає вимогам щодо загального оформлення та санітарно-гігієнічних, технічних, естетичних норм та оснащені необхідними меблями для ефективної реалізації основних функцій практичного психолога. Створено достатню кількість функціональних зон для проведення діагностичної, консультативної, просвітницької роботи. Кабінет забезпечено необхідною документацією, навчально-методичними матеріалами для службового використання.

Вітаємо! Бажаємо творчої наснаги та подальших творчих здобутків!

За матеріалами: https://volg-osvita.gov.ua/news/13-48-24-07-05-2021/