ВІДБУЛОСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 09.05.2021 17:33

Фото без описуПам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом.

Минуло 76 років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

Сьогодні, 9 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося урочисте покладання квітів та вінків до Меморіалу загиблим воїнам, братської могили в урочищі Зеленське та пам'ятнику загиблим воїнам у с. Побиванка. У заході взяли участь селищний голова Володимир ШТАНЬКО, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО, керівники відділів селищної ради. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.

У цьому році в громаді 8 та 9 травня не проводяться масові заходи у зв’язку з карантином, щоб не наражати на небезпеку наших жителів.

Забути подвиги наших ветеранів просто неможливо. Ми завжди будемо пам’ятати їх перемогу і шанувати відвагу, сміливість.