ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Дата: 30.04.2021 10:24

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» запрошує на навчання жителів громади.

Навчатися за бюджетні кошти у закладах професійно-технічної освіти має право кожен, хто раніше не здобував освіту за державні кошти, тобто це можуть бути і випускники минулих років. Учні, що навчаються в ДНЗ «Сумський центр ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу», отримують стипендію, при потребі забезпечуються безкоштовним койко-місцем у гуртожитку, вступають без екзаменів та ЗНО, мають право безоплатно користуватися додатковими освітніми послугами у нашому закладі (факультативи, консультації, гуртки, спортивні секції тощо). Також звертаємо Вашу увагу: заклад надає і платні освітні послуги (курси, здобуття другої професії, підвищення кваліфікації).

Долучайтеся до кращих! Заклад успішних фахівців запрошує на навчання. Хай здійсниться мрія кожного!

Пропонуємо більш детально ознайомитися: брошура.