ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.04.2021 16:32

Сьогодні, 15 квітня 2021, року відбулося засідання 3 сесії 8 скликання Липоводолинської селищної ради, яке провів селищний голова Володимир ШТАНЬКО.

Усі питання порядку денного попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради та були рекомендовані до винесення на розгляд сесії.

Депутатами обговорено та затверджено ряд кадрових та майнових питань, соціального захисту населення, охорони здоров'я та соціально-економічного розвитку. У ході сесії також прийнято низку рішень, які стосуються земельних питань: затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою тощо.

Загалом, незважаючи на досить великий перелік питань порядку денного, засідання сесії селищної ради пройшло злагоджено та організовано. Депутатами було прийнято 49 рішень. З усіма рішеннями сесії можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Липоводолинської селищної ради.

Підбиваючи підсумки роботи сесії селищний голова Володимр ШТАНЬКО подякував депутатам за конструктивну та злагоджену роботу.