НАРАДА-НАВЧАННЯ ДЛЯ ГОЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 13.04.2021 16:18

Фото без описуВ Роменській районній державній адміністрації відбулась нарада-навчання для голів ОТГ Роменського району, на тему: «Збалансований розвиток громади Роменського району на засадах децентралізації». Участь в нараді взяли Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО, заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО.

Під час якої було надано методичні рекомендації щодо організації роботи над стратегією розвитку територіальної громади та обговорено проблемні питання динамічного розвитку Роменського району. Голова Роменської районної державної адміністрації Денис Ващенко закликав до економного та раціонального витрачання коштів на написання даних програм, чіткого формулювання стратегічних та операційних цілей та побажав кожній громаді впевнено крокувати до поставленої мети направленої на її розвиток. Також було обговорено питання оперативного пожежогасіння на віддалених територіях громад.

Керівництво Липоводолинської селищної територіальної громади розуміє важливість розроблення Стратегії для подальшого розвитку громади. Наразі проходить громадське обговорення СЕО документів державного планування Стратегії розвитку Липоводолинської селищної терторіальної громади на 2021-2027 роки.