ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2020-2021 РОКІВ
Зважаючи на зростання температури зовнішнього повітря, з метою забезпечення ефективного використання енергоносіїв, виконавчий комітет Липоводолинської селищної ради прийняв рішення № 70 від 12.04 2021 року «Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 років».
Так, у закладах бюджетної сфери Липоводолинської селищної ради (крім закладів з цілодобовим перебуванням людей), житлових будинках незалежно від форм власності та відомчої належності у разі, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 80С, опалення відключатимуть з 15.04.2021 року.
Керівники відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради, КНП «Липоводолинський ЦПМСД» Липоводолинської селищної ради, КНП «Липоводолинська лікарня» Липоводолинської селищної ради самостійно прийматимуть рішення щодо продовження опалювального сезону в залежності від погодних умов та наявності фінансового забезпечення на оплату послуг.