ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ДО 35-Х РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Дата: 09.04.2021 08:32

Фото без опису8 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч за участі секретаря селищної ради Ростислава САВЧЕНКА, заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК та начальника відділу соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради Володимира ТКАЧЕНКА  щодо проведення в умовах карантинних обмежень заходів до 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Метою цих заходів є підвищення обізнаності громадян про аварію на Чорнобильскій АЕС та вшанування пам’яті людей, які загинули внаслідок цієї катастрофи. В ході зустрічі присутні визначили пріоритетні завдання, обмінялись думками щодо запровадження нових форм роботи.

Зазначимо, що 26 квітня 2021 року виповниться 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.