У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ПРОВЕДЕНО РЕЙД-ПЕРЕВІРКУ ПО ТОРГІВЕЛЬНИХ ТОЧКАХ

Дата: 05.04.2021 14:27

Фото без описуЗ метою організації належного контролю за додержанням протиепідемічних та обмежуваних заходів сьогодні, 5 квітня 2021 року, члени мобільної групи провели рейд-перевірку із виявлення підприємців, котрі порушують режим карантину.

Спеціаліст відділу Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області разом зі представниками поліції та органів місцевого самоврядування перевіряли заклади громадського харчування, продовольчої й не продовольчої торгівлі, відділення Нової Пошти тощо.

Під час проведення рейду з працівниками закладів торгівлі проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота та наголошувалося на необхідності безумовного дотримання протиепідемічних та карантинних заходів у зв’язку із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Липоводолинська селищна рада вкотре звертається до липоводолинців з проханням неухильно дотримуватися правил карантину та дбати про особисту гігієну. Бережімо себе та своїх близьких!