ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ АМАТОРСЬКИХ ТЕАТРІВ ТА ЧИТЦІВ-ДЕКЛАМАТОРІВ «ТЕАТРАЛЬНА ПАЛІТРА»

Дата: 05.04.2021 08:44

Фото без описуВже стало доброю традицією на Липоводолинщині щорічно, в березні місяці, з нагоди відзначення Міжнародного дня театру в Україні, проводити фестиваль-конкурс аматорських театрів та читців-декламаторів. Тож і цей рік не став виключенням. Проте, на жаль, в зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в країні, фестиваль-конкурс проводився дистанційно.

Важке завдання було для журі конкурсу у складі: начальника відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради Любов ДИКАНЬ (голова журі), директора Центру культури і дозвілля Владислава РИШКА, директора Публічної бібліотеки ім.Л.Новиченка Валентини МЕЛЬНИК, головного спеціаліста відділу культури та туризму Людмили ВАГЛАЙ, методиста І категорії методичного відділу Дмитра ХІЛЯЯ та керівника театрального гуртка Будинку для дітей та юнацтва Олени СИМОНЕНКО, яка була на прямому онлайн зв’язку.

У фестивалі – конкурсі прийняли участь «народні» аматорські театри, аматорські театральні колективи та учасники гуртків художнього читання.

Тож, переглянувши виступи всіх учасників, журі ухвалило рішення про визначення номінантів.

Дипломи учасника фестивалю - конкурсу отримали:

- «народний» аматорський театр «Мельпомена» Яганівського сільського будинку культури (керівник Світлана Коновал);

- «народний» аматорський театр «Явір» Московського сільського будинку культури (керівник Валентина Пось);

- аматорський театр Семенівського сільського будинку культур (керівник Лариса Щербина);

- аматорський театр Лучанського сільського будинку культур (керівник Тетяна Михайлик);

- учасники гуртка художнього читання Русанівського, Берестівського, Панасівського, Московського, Байрацького, Беївського, Лучанського сільських будинків культури, Кімличанського та Столярівського сільських клубів.

Переможцями фестивалю-конкурсу визначено:

- в номінації «Кращий читець-декламатор» - Арсеній Кравченко (Лучанський сільський будинок культури) та Володимир Головко (Московський сільський будинок культури);

- в номінації «Краща чоловіча роль» нагороду отримує Олександр Вертій (Семенівський сільський будинок культури);

- в номінації «Краща жіноча роль» нагороду отримують Алла Кубрак (Лучанський сільський будинок культури) та Наталія Товста («Центр культури і дозвілля» Липоводолинської селищної ради);

- в номінації «За популяризацію творів української класики» - «народний» аматорський театр «Вербиченька» Яснопільщинського сільського будинку культури (керівник Галина Коноваленко).

Гран-прі фестивалю-конкурсу отримав «народний» аматорський театр «Фантазія» «Центру культури і дозвілля» Липоводолинської селищної ради (керівник Вікторія Хекало).

Хочемо подякувати всім учасникам конкурсу та побажати їм творчих успіхів та натхнення.