НАРАДА З СТАРОСТАМИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

Дата: 31.03.2021 21:33

Фото без описуСьогодні, 31 березня, проведено робочу нараду з старостами старостинських округів Липоводолинської територіальної громади.

У ході наради було обговорено ряд робочих та проблемних питань, які виникають в округах. Зокрема: питання проведення заходів із  санітарного очищення та благоустрою  населених пунктів та дотриманням карантинних норм під час їх проведення; співпраця зі структурними підрозділами освіти, культури, медицини; виконання доручень селищного голови та заступника селищного голови; вирішення питання водопостачання в Берестівському та Панасівському старостинських округах та інші.

Також заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК звернула увагу, що в Лучанському старостинському окрузі створено дорадчий орган, до якого входять 8 жителів села. Головною метою його створення є зв’язок старости з жителями, громадське обговорення всіх проблемних питань та допомога в їх вирішенні.

«Це дуже гарний приклад того, як керівнику потрібно співпрацювати з жителями села, дослухатися до їх думки та спільно вирішувати всі проблемні питання», - зазначила Ольга Миколаївна.