ДО 4 РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЗАСУДЖЕНО ВИНУВАТЦЯ ДТП З ТЯЖКИМИ НАСЛІДКАМИ

Дата: 30.03.2021 09:04

Фото без описуЛиповодолинським відділом Роменської окружної прокуратури в суді доведено вину чоловіка, який скоїв ДТП з тяжкими наслідками.

Пригода сталась 28 травня 2020 року в смт Липова Долина о 15 год 30 хв. Водій автомобіля Suzuki Grand Vitara, рухаючись по вул. Горького в бік центру селища, не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем марки Газель, після чого продовжив свій рух, періодично змінюючи смуги, та в подальшому зіткнувся з автомобілем Москвич червоного кольору, в якому окрім водія перебували малолітні діти – 2010 та 2013 року народження. З місця події водій втік, за даними медиків, він перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У результаті ДТП водій автомобіля Москвич отримав тяжкі тілесні ушкодження, донька – ушкодження середньої тяжкості, а син відбувся легкими тілесними ушкодженнями.

За вироком суду від 26 березня 2021 року водія Suzuki Grand Vitara визнано винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тяжкі тілесні ушкодження та залишенні осіб у небезпеці (ч. 1 ст. 135 та ч. 2 ст. 286 КК України) та засуджено до 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Пресслужба обласної прокуратури