КРАЩІ ЮНІ НАУКОВЦІ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 29.03.2021 09:01

Фото без опису28 березня 2021 року відбулося підведення підсумків та оголошення переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України. Через епідемічну ситуацію захід відбувся в онлайн-форматі.

Учні Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів гідно представили Липоводолинську териріальну громаду і вибороли 1 місце: Анна Фесун (науковий керівник Тимошенко С.О.), Дар’я Городнича  (науковий керівник Дмитренко Т.В.); ІІ місце: Дар’я Сельніцина  (науковий керівник Тимошенко С.О.).

Щиро вітаємо з перемогою наших учнів і бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги, наукова діяльність приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!

Дякуємо науковим керівникам учнів Тетяні Дмитренко та Світлані Тимошенко за підтримку, кропітку підготовку, генерування нових ідей, які стають учнівськими науковими відкриттями.

Висловлюємо подяку Будинку для дітей та юнацтва Світлані Булгаковій за високу результативність учнів науково-дослідницького напряму.

Бажаємо учням, які посіли І-ші місця, перемоги у наступному етапі (фінальному) конкурсу.