РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЩОДО ВИГОТОВЛЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ЛУЧКА

Дата: 23.03.2021 19:19

Фото без опису

Сьогодні, 23 березня 2021 року відбулась робоча зустріч з проектантом Сергієм РЄЗНІКОВИМ щодо внесення змін до генерального плану села Лучка. Участь в зустрічі взяли секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО, голова Лучанського старостинського округу Тетяна СИДОРОВА, депутати селищної ради Євгеній СИДОРОВ та Віктор ЯКОВЕНКО, начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Ігор ЛІСНЕНКО.

Основними та базовими містобудівними документами, без яких неможливий розвиток населеного пункту, є генеральний план населеного пункту. Саме тому, декілька років тому розпочато виготовлення Генерального плану села Лучка. В ході приведення робіт було виявлено, що частина села знаходиться на заповідній території, а саме Русанівський загальнобіологічний заказник місцевого значення площею 355 га. Староста Лучанського старостинського округу та присутні на зустрічі депутати висловили занепокоєння щодо розорювання даної заповідної території.

Разом із проектантом обговорено шляхи вирішення даного питання. Начальник відділу архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Ігор ЛІСНЕНКО звернув увагу виконавця робіт з виготовлення містобудівної документації Сергія РЄЗНІКОВА на негайному пришвидшенні виконання робіт та винесення документації на розгляд містобудівної ради.