ВІДБУЛАСЬ СЕСІЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 22.03.2021 13:46

Фото без описуСьогодні, 22 березня 2021 року, під головуванням селищного голови Володимира ШТАНЬКА відбулось позачергове засідання сесії Липоводолинської селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 21 депутат, на розгляд було винесено 4 питання порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних комісій. Саме тому сьогодні  рішення були схвалені депутатами та будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Липоводолинської селищної ради.

По закінченню розгляду питань порядку денного сесії оголошено інформацію про утворення депутатської групи політичної партії «Європейська Солідарність» у Липоводолинській селищній раді восьмого скликання чисельністю 3 депутати.