НАПОВНИМО РЕЄСТР ГРОМАДИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ОТГ РАЗОМ!

Дата: 19.03.2021 09:44

Фото без описуЗ 17 березня 2021 року здійснюється наповнення реєстру Липоводолинської

ОТГ про людей, адреси, їхні ресурси (земельні, майнові та ін.) відділом «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради.

Що це значить?  Для створення реєстру громади відділ ведення  Державного реєстру виборців апарату Роменської РДА одноразово надав у березні місяці поточного року відомості з Державного реєстру  про громадян України- жителів нашої громади. Відтак громаді необхідно наповнити в Реєстр відсутні дані про своїх громадян. Одного разу записані та перевірені дані можуть бути використанні стільки разів, скільки громадянин буде запитувати послуги з реєстрації місця проживання/ зняття з місця проживання,  отримання довідки про склад сім’ї, виключно в електронній формі та за короткий час.

Для оновлення, внесення чи уточнення інформації в Реєстрі територіальної громади, просимо, мешканцям селища Липова Долина, у зручний для Вас час, звернутись до спеціаліста з реєстрації місця проживання відділу ЦНАП Липоводолинської селищної ради Наталії КРАВЧЕНКО за адресою: вулиця Полтавська,17 з  документами:

• паспорт громадянина України;
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • свідоцтво про шлюб (за наявності);
  • правовстановлюючий документ на житло (свідоцтво про право власності (для приватизованих та інвестиційних квартир), про право на спадщину за заповітом або за законом, про право власності на частку в спільному майні подружжя, договір купівлі-продажу житла, дарування, мени, довічного утримання, витяг про реєстрацію права власності.);
  • правовстановлюючий документ на землю (державний акт про право власності на землю, свідоцтво про право на спадщину, витяг про реєстрацію права власності);
  • будинкова книги (за наявності);
  • документ, що посвідчує особу представника;
  • документ, що підтверджує повноваження особи діяти як представник.

Мешканці старостинських округів звертаються до спеціаліста відділеного робочого місця відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради за місцем проживання.

Заздалегідь дякуємо землякам за розуміння і підтримку у нашій спільній роботі!