НАЧАСІ – ПРОФІЛАКТИКА

Дата: 16.03.2021 16:48

Фото без описуПрофілактика захворювань є одним із пріоритетних напрямків діяльності медицини, а профілактика інфекційних хвороб здійснюється шляхом вакцинації.

Наразі актуальною у суспільстві є вакцинація від коронавірусної хвороби COVID-19.

Так, сьогодні, 16.03.2021 одними із перших отримали вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 сім медичних працівників Центру первинної медико – санітарної допомоги, серед яких заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення – БАЗАРНИЙ Олександр Олександрович, сімейний лікар АЗПСМ с. Синівка БУРЯК Олександр Іванович та медичні сестри, які власним досвідом та власним прикладом стоять на сторожі збереження здоров’я громадян.

Адже альтернативи перемогти коронавірусну хворобу COVID-19 наразі не існує, а вакцинація – це простий, безпечний та дієвий спосіб захисту людей від інфекційних захворювань, до того моменту, як вони почнуть із ними контактувати.

Імунна система реагує на введену вакцину і виробляє імунітет проти інфекції. Таким чином формується захист проти хвороби, захищає від інфекцій, які можуть призвести до ускладнень, інвалідності та смерті.

Принагідно повідомляємо, що з 1 березня в Україні з’явилася можливість записатися до списку очікування на вакцинацію проти Covid-19. Записатись до списку очікування можна:

- Через портал чи мобільний додаток Дія;

- Через національний контакт-центр МОЗ (0 800 60 20 19)

- Звернутися до свого сімейного лікаря, які формують списки осіб, що бажають вакцинуватися.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.