ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛЬКУ СЕЛИЩА ЛИПОВА ДОЛИНА З 90-РІЧЧЯМ

Дата: 15.03.2021 15:44

Фото без описуСьогодні, 15 березня, свій ювілей 90-річчя відзначає жителька смт Липова Долина  Шинкаренко Катерина Іванівна.

Привітати Катерину Іванівну з ювілеєм завітали заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК та завідувач військового облікового бюро селищної ради Валентина САМІЛИК. Посадовці побажали ювілярці міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку та тепла, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

Катерина Іванівна раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.

Довідково: Шинкаренко Катерина Іванівна народилася 15 березня 1931 року в селі Жовтневе Білопільського району в сім’ї колгоспників. Зростала разом з трьома сестричками. Коли навчалася в 5 класі -  розпочалася війна. У післявоєнний час допомагала матері на ланці та працювала на відбудові цукрового заводу.

У 1968 році чоловіка Катерини Іванівни направили працювати електриком в селище Липова Долина і молода сім’я переїхала сюди жити. Тут працювала поваром у школі, а потім - помічником фармацевта в аптеці. У шлюбі з чоловіком виховала 2 дітей.