ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З ЛІКВІДАЦІЇ ТА ОБРІЗКИ ДЕРЕВ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛИЩА

Дата: 12.03.2021 15:27

Фото без описуПроводяться роботи з видалення та обрізки дерев по вул. Роменській та вул. Горького (берег річки Хорол).

Стан зелених насаджень було визначено комісією з видалення зелених насаджень з виїздом на місце. Під час обстеження берегу річки було виявлено, що більшість дерев досягли своєї вікової межі та створюють небезпеку для жителів селища та забруднюють річку Хорол. Великі гілки дерев під час пориву вітру можуть відламуватись і становити загрозу життю та здоров’ю громадян.

Комісією селищної ради складено Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню. Погоджені аварійні дерева включено до переліку зелених насаджень, який затверджується рішенням виконкому селищної ради. Після оформлення необхідних дозвільних документів вирішується питання щодо ліквідації аварійних дерев.

Спиляну деревину згідно списку завезено у вигляді дров учасникам АТО, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та одиноким пенсіонерам. Відповідна робота буде продовжуватись і надалі.