ВІДБУВСЯ КОНКУРС ПО ПЕРЕВЕЗЕННЮ ПАСАЖИРІВ НА ПРИМІСЬКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЩО НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.03.2021 10:24

Фото без описуДругого березня 2021 року під головуванням  секретаря Липоводолинської селищної ради Ростислава САВЧЕНКА відбулось засідання конкурсного комітету селищної ради з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Липоводолинської селищної територіальної громади.

Конкурс проводився відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт" та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 (зі змінами).

На конкурс було винесено об’єкти конкурсу:

-  приміський автобусний маршрут загального користування  №1 “Липова Долина - Побиванка”;

- приміський автобусний маршрут загального користування  №179 “Липова Долина - Лучка”;

- приміський автобусний маршрут загального користування  №192 “Липова Долина - Столяреве”;

- приміський автобусний маршрут загального користування  №279 “Липова Долина - Яганівка”.

Заяви на участь у конкурсі надійшли від одного перевізника – претендента КП «Теплокомуненерго».

За результатами голосування визначено переможцем конкурсу за чотирма об’єктами на приміських автобусних маршрутах №1 “Липова Долина - Побиванка”, №179 “Липова Долина - Лучка”, №192 “Липова Долина - Столяреве”, №279 “Липова Долина - Яганівка” перевізника – претендента  КП «Теплокомуненерго» терміном на три роки.